В Харківському національному технічному університеті імені Петра Василенка 16 квітня відбувся II тур конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексу)».

Від Таврійського державного агротехнологічного університету в конкурсі прийняв участь магістр механіко-технологічного факультету Виприжкін Максим Олександрович.

Максим Виприжкін гідно представив ТДАТУ – за підсумками конкурсу він став переможцем і був нагороджений дипломом третього ступеню.

Крім цього, з 17 по 19 квітня 2019 року у Вінницькому національному аграрному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агроінженерія» спеціалізації «Механізація сільського господарства» для студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

У Всеукраїнській олімпіаді взяли участь студенти аграрних університетів зі всієї України. Наш університет на олімпіаді представляв студент механіко-технологічного факультету 23 САІ групи Лебедєв Євген. Усіх учасників олімпіади та їх наукових керівників привітав президент університету Григорій Калетнік, який в своїй промові відзначив важливість якісного освоєння спеціальності для підприємств сільськогосподарського виробництва.

ІІ-ий етап Олімпіади проводився у два тури. Перший тур полягав у письмовому вирішені комплексної задачі, яка була складена на основі базових дисциплін спеціальності 208 «Агроінженерія»: «Сільськогосподарські машини», «Машиновикористання в землеробстві», «Трактори і автомобілі». Другий тур передбачав вирішення тестових завдань для оцінювання знань учасників олімпіади за фахом. Переможці олімпіади визначались за сумою балів обох турів.

Результати олімпіади оголосив ректор університету Віктор Мазур. Він привітав всіх учасників з успішним завершенням олімпіади та нагородив їх дипломами, грамотами і пам’ятними подарунками переможців. Лебедєв Євген достойно захистив честь університету і одержав диплом ІІ ступеню.

Колектив кафедри сільськогосподарських машин щиро вітає Лебедєва Євгена та Максима Виприжкіна з перемогами та бажає їм подальших творчих досягнень!

Студенти механіко-технологічного факультету прийняли участь і у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і кострукцій». Олімпіада відбулась з 17 по 19 квітня на базі кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету у м. Кропивницький. 3 тури олімпіади представляли різний формат завдань.

І тур – розв’язання тестових завдань основних фахових дисциплін.

ІІ тур – письмове розв’язання творчих завдань за фахом;

ІІІ тур – перевірка практичних навичок зі спеціальності.

Оцінювались знання основних фахових дисциплін, повнота та чіткість розкриття питання, аргументованість, логічність відповіді, якість оформлення роботи та елементи творчості.

До того ж, в рамках Всеукраїнської студентської олімпіади була проведена науково-практична конференція.

В усіх зазначених заходах прийняли участь  представники Таврійського державного агротехнологічного університету, а саме: співробітники кафедри ТСС АПК старший викладач Новік О.Ю. і к.т.н. доц. Смєлов А.О. та студенти 41ПМ Рижов О.І., і Літостанський О.С. Літостанський О.С. був нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Всі учасники отримали грамоти.

За матеріалами: факультет МТ