В середині березня у місті Харків на спортивній базі Харківського коледжу переробної та харчової промисловості пройшли змагання Всеукраїнської спартакіади серед студентів ЗВО I-II р. а. з гирьового спорту.

Ці фінальні змагання були представлені командами з 10 навчальних закладів України.

Наша збірна з гирьового спорту цього року мала оновлений склад до якого вперше увійшли студенти 1 курсу Ходус Максим (111 група), Тригуб Микола (112 група), Захаров Іван (112 група) та вже досвідчені атлети, чемпіони та призери обласних та Всеукраїнських спортивних ігор: капітан команди – студент 231 групи Данилевський Богдан, студент 122 групи Голубничий Антон, студент 531 групи Кучменко Богдан та студент 132 групи Пішта Станіслав.

Наші хлопці у гострій боротьбі зі своїми суперниками, проявивши усі найкращі якості та жагу до перемоги, вперше у новітній історії нашого навчального закладу стали чемпіонами змагань у командному заліку.

Чемпіонами та призерами Всеукраїнської спартакіади в особистому заліку стали:

• студент 112 групи Микола Тригуб (1 місце, вагова категорія – 60 кг) – до речі, Микола виконав норматив кандидата у майстри спорту України;
  • студент 531 групи Богдан Кучменко (1 місце, вагова категорія – 65 кг);
  • студент 122 групи Антон Голубничий (1 місце, вагова категорія – 70 кг);
  • студент 231 групи Данилевський Богдан (3 місце, вагова категорія – 75 кг).

Четверте місто посіли студент 112 групи Захаров Іван та студент 132 групи Пішта Станіслав, а п’яте місто отримав студент 111 групи Ходус Максим.

І, хоча хлопці залишилися без особистих нагород, вони додали до командної скарбнички важливі залікові бали, які вивели нашу команду на перше місце у командному заліку.

Усі призери змагань були нагороджені медалями та грамотами, а за командну перемогу отримали кубок.

Командна призова трійка має такий вигляд:

1 місце – Мелітопольський коледж ТДАТУ

2 місце – Кропивницький коледж механізації сільського господарства

3 місце – Харківський коледж переробної та харчової промисловості.

Вітаємо наших чемпіонів з перемогою, бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та нових перемог.