Осіння пора для аграріїв – не лише період закінчення збору врожаю та його збереження у засіках, але й активна посівна компанія озимих зернових колосових культур. Проте й тут перед аграріями постає головна проблема – нашестя великої кількості мишовидних гризунів.

Мишоподібні гризуни завдають великої  шкоди полям з року в рік, що ставить під загрозу отримання майбутнього врожаю в запланованих обсягах. Через це сільське господарство зазнає значних збитків. Гризуни також є переносниками хвороб, які є небезпечними для людей та свійських тварин.

Аби не допустити критичної ситуації на полях, студенти 22 АІ групи спеціальності 208-Агроінженерія МТФ на чолі з куратором О.В. Болтянським виїхали в поле науково-виробничого центру Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного для боротьби зі шкідниками. Декілька годин плідної праці, які витратили майбутні інженери на знищення гризунів, дадуть позитивний результат при отриманні наступного врожаю.

За матеріалами кафедри мехатронних систем

та транспортних технологій