ekranu-08.11.16-105510В рамках всеукраїнської акції «Тиждень безпеки дорожнього руху», що проводиться в рамках реалізації глобального плану «Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020» у ТДАТУ відбулися відповідні заходи присвячені цій акції. Так, згідно з навчальним планом студенти механіко-технологічного факультету в рамках цього тижня отримали посвідчення водія категорії «В» та тракториста-машиніста категорій «А1, А2, В1».

На кафедрі МСТТ був проведений іспит з дисципліни «Підготовка трактористів-машиністів», за підсумками якого студенти і отримали дані посвідчення. Перераховані категорії дають можливість керувати колісними та гусеничними тракторами всіх тягових класів і самохідними зерно- і кукурудзозбиральними комбайнами.

Іспит, який складався з теоретичної та практичної частини, приймали голова екзаменаційної комісії Державний інспектор ГУ ДПСС в Запорізькій області Троценко О.О. та члени комісії Компанієць О.В., Панченко А.І., Мілаєва І.І. Вони відзначили високий рівень теоретичної підготовки студентів та навичок водіння!

Прес-служба ТДАТУ, факультет МТ