В Таврійському державному агротехнологічному університеті продовжується впровадження дуальної форми навчання студентів. Одним з провідних підприємств-партнерів в цьому напрямку є ТОВ «Гідросила МЗТГ».

Згідно наказу ректора університету в період з 24.09.2018р. по 29.12.2018р. 10 студентів механіко-технологічного факультету зі спеціальності «Агроінженерія» були направлені на дуальне навчання у ТОВ «Гідросила МЗТГ», де працювали на робочих місцях (з виплатою достойної заробітної плати) на посадах операторів станків з програмним чисельним керуванням. Протягом трьох місяців майбутні інженери-механіки, Білий Володимир, Кочергін Владислав, Якушев Денис, Бажан Володимир, Солоха Андрій, Староконенко Богдан, Рильський Ілля, Зімбровський Дмитро, Москівець Владислав та Панкратов Едуард, опановували практичні навички в роботі із сучасними станками з ЧПК.

І ось, після завершення терміну стажування, 20 грудня на підприємстві відбулася атестація студентів 3 курсу механіко-технологічного факультету Бажана В., Якушева Д., Солохи А. та Рильського І. Слід відзначити, що атестаційна комісія була дуже кваліфікована, до складу якої увійшли 9 фахівців заводу: Шенцов Є.В. – директор по виробництву; Омеляненко Ю.В. – технічний директор; Базюк Н.Ю. – заступник головного технолога; Омельченко Д.С. – помічник ген. директора; Почеваров Р.А. – начальник відділу техн. безпеки; Пронін І.І. – відділ охорони праці; Карпуша Л.В. – економіст 1 цеху; Вивтониченко Т.М. – економіст 2 цеху; Ситько А.М. – інженер по підготовці кадрів.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ломейко О.П та декан механіко-технологічного факультету також прийняли участь у атестації студентів і відзначили, що рівень практичної підготовки на підприємстві виявився на дуже високому рівні. Це підтвердила і висококваліфікована комісія, яка за підсумками атестації студентів, присвоїла їм другий розряд операторів станків з програмним чисельним керуванням і пропозицію на продовження дуального навчання на підприємстві у наступному семестрі.

Цей приклад з дуального навчання на підприємстві «Гідросила МЗТГ» є показовим і ще раз підтвердив його ефективність в підвищенні рівня практичної підготовки майбутніх фахівців. Тому ТДАТУ і надалі буде налагоджувати зв’язки із провідними підприємствами, установами і організаціями щодо поширення дуальної освіти.

Ректорат університету висловлює подяку керівництву ТОВ «Гідросила МЗТГ» за допомогу у підготовці інженерних кадрів і сподівається на подальшу тісну співпрацю.