Щороку навесні людство відзначає Міжнародний день Землі, який за рішенням Генеральної Асамблеї ООН був визнаний ще у 1971 році.

За традицією, починаючи з цього дня протягом місяця усі охочі мають змогу взяти участь у різноманітних екологічних заходах, озелененні та благоустрої населених пунктів і прилеглих до них територій. Розуміючи необхідність виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до природи, ініціюється роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті.

За ініціативи студентських рад механіко-технологічного факультету та факультету агротехнологій та екології організовано акцію – висадка дерев студентською молоддю ТДАТУ. Тож для студентів Таврійського державного агротехнологічного університету вже стало доброю традицією збільшувати площу насаджень.

Так, 3 квітня 2019 року в рамках акції «Посади дерево. Майбутнє в твоїх руках!», студентами факультетів МТФ та АТЕ, всього посаджено 300 саджанців на території ліцею-інтернату, а також біля гуртожитку №1 та № 4 ТДАТУ, та на території Семенівського лісництва. Цей захід став живим посланням майбутнім поколінням.

Організатори заходу відзначили неабияку дружню атмосферу, командний дух та злагоджену роботу студентської молоді і сподіваються, що з посаджених з любов’ю молодим поколінням саджанців, виростуть справжні кремезні дерева.

За матеріалами: заступник декана АТЕ Шлєіна Л.І., заступник декана МТФ Мовчан В.Ф.