Протягом 4-7 квітня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету ім.. Семена Кузнеця проводився ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад з дисципліни «Державні фінанси» та зі спеціальності «Фінанси і кредит».

До роботи у складі журі ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад були запрошені завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.е.н., доцент Яцух Олена Олексіївна та к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Когут Інна Анатоліївна.

У ІІ турі зазначених олімпіад взяли участь і наші студенти  41 ФК групи факультету економіки та бізнесу Корхут Єгор та Бражко Олексій, які показали високу теоретичну підготовку та вміння вирішувати практичні завдання з фінансових дисциплін.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси», яка включала завдання з дисциплін «Бюджетна система», «Місцеві фінанси», «Соціальне страхування», «Бюджетний менеджмент», «Казначейська справа» Корхут Єгор посів ІІ місце,  Бражко Олексій – IV місце у загальному рейтинговому списку.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», яка включала завдання з навчальних дисциплін «Бюджетна система», «Фінанси підприємств», «Гроші та кредит», «Податкова система» Корхут Єгор нагороджений грамотою за знання методів фінансового аналізу, а Бражко Олексій грамотою за високі показники у виконанні тестових завдань.

Вітаємо переможців Всеукраїнських студентських олімпіад та їх викладачів. Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування