IMG-269f21b6067dc4aab59ac14bedf06c18-VПрактична підготовка студентів – важлива частина освітнього процесу, яка допомагає студентам поглибити знання зі своєї спеціальності, побачити як функціюють набуті ними знання.

Студенти 3 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» в рамках практичної підготовки з дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні», відвідали Мелітопольське управління ГУ ДПС у Запорізькій області.

Оксана Миколаївна Конан – завідувач сектору організаційного забезпечення, розповіла студентам, що зараз Державна фіскальна служба України поділена на Державну податкову і Державну митну служби. Стосовно Державної податкової служби, то головними цілями її реформування буде забезпечення прав і прозорості правил гри для платників податків. Донесення до громадян України, до платників податків меседжу про те, що платити податки — це почесно, легко, правильно, і показувати разом з іншими органами державної влади, на що саме витрачаються кошти платників податків.

В Центрі обслуговування платників громадяни та платники податків можуть отримати наступні послуги, а саме:

– надання адміністративних послуг;

– прийом звітності та вхідної кореспонденції;

– обслуговування платників (надання консультацій).

Територія обслуговування: м. Мелітополь, Мелітопольський, Веселівський райони.

Оксана Миколаївна показала структурні підрозділі по роботі з юридичними і фізичними особами по адмініструванню податків, відділи по роботі з боржниками і моніторингу сплати податків. Наприкінці ознайомчої екскурсії студенти завітали до музею податкової.

Дякуємо Мелітопольському управлінню ГУ ДПС у Запорізькій області за співпрацю!