В умовах сучасного ринку праці вимоги до професійної підготовки і мобільності випускника вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації дуже високі.

Формування в молодих фахівцях професійних компетентностей на базі одержаних у коледжі знань, умінь і  навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах є головним питанням. Практична підготовка студентів передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні потрібного достатнього обсягу практичних знань і умінь відповідно до освітніх та кваліфікаційних рівнів.

Студенти ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»  спеціальності «Маркетинг» і «Облік і оподаткування», згідно з графіком практичної підготовки, проходять виробничу  переддипломну практику на підприємствах області. Задіяно в цьому навчальному процесі більше двадцяти підприємств в п’ятьох районах  області.

Такі підприємства, як ТОВ «Агротех»,СФГ «Міраж», ТОВ «Мала Токмачка», ТОВ «Преображенське», ТОВ «Ніка»  Оріхівського району, ТОВ «Новий Заповіт»,ТОВ «Перемога», ПАТ «Аграний дім» Гуляйпільського району, ПП «Агрофірма «Стимул» Токмацького району, ФГ «Фордзон» Пологівського району,  ТОВ «Александр Агро»  Запорізький район і багато інших підприємств  відкрили двері для студентів ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ».

Костянтин Прищенко,

завідувач навчально-виробничої практики