Проведення зустрічі студентського активу факультету економіки та бізнесу зі першокурсниками стала доброю традицією. Цей рік також не став виключенням. Однак, необхідність дотримання заходів безпеки у зв’язку зі поширенням короновірусної інфекції в країні внесла свої корективи у проведення заходу.

Зустріч відбулася у декілька етапів із повним дотриманням заходів безпеки. Відкрила зустріч в.о. декана факультету д.н.держ.упр., доцент Ганна Ортіна, яка наголосила на важливість дотримання карантинних норм безпеки, таких як носіння масок, дезінфекція рук та соціальна дистанція. Ганна Володимирівна закликала усіх присутніх берегти себе, своїх близьких, друзів та усіх оточуючих. Далі в.о. декана факультету розповіла новим студентам про студоцентризм, його особливості та механізм дії.

Наступним етапом зустрічі було власне знайомство первачків із діяльністю студентської ради факультету економіки та бізнесу.

Голова студентської ради факультету Наталія Мартинова розповіла присутнім про те, що являє собою студентська рада, яку вона має структуру та чим займається кожний окремий відділ. Виступ Наталії супроводжувався яскравою презентацією, якій передувала демонстрація відео-ролику найяскравіших подій студентського життя факультету. Більш детально про роботу кожного сектору студентської ради факультету розповіли їх голови, виступи яких були дуже жвавими та емоційними.

На зустрічі також було надано слово голові студентської ради гуртожитку № 4, в якому мешкають іногородні студенти факультету Риммі Злій, яка зупинилась на необхідності дотримання санітарних правил та правил внутрішнього розпорядку гуртожитку. Адже гуртожиток стає другою домівкою студентів на час їх навчання в університеті!

Із роботою студентського профкому університету ознайомила присутніх голова студентського профкому факультету Рената Гришко.

Наприкінці зустрічі художній керівник ЦКіД університету Віталія Нікітіна проінформувала студентів про роботу гуртків художньої самодіяльності: танцювального, театрального та вокального.

Далі студенти-першокурсники поставили питання, що виникли у ході зустрічі. Після закінчення заходу охочі ближче поспілкувалися зі головами секторів, чия діяльність прийшла їм до вподоби.

Студентська рада чекає активних, креативних й просто бажаючих долучитися до яскравого студентського життя.

Олена Васильченко,
заст. декана ФЕБ з ОВР