Здобувачі вищої освіти магістерського проєкту «Агрокебети-Схід» завітали з візитом до фермерського господарства «Таврія-Скіф». Гостей супроводжував заступник голови правління підприємства Сергій Чиж.

Першою локацією став тепличний комплекс загальною площею 2 гектари, де вирощують огірки, помідори та розсаду капусти. Про тепличний комплекс докладно розповів агроном-овочівник Артем Чохлин, а по завершенні екскурсії відповів на усі питання здобувачів вищої освіти. Артем Олегович розкрив усю технологію вирощування рослин: розповів про зрошення та витрати води, удобрення та меліорацію, вентилювання, обігрів теплиць, збір та реалізацію врожаю.

Наступною локацією стали черешневі та яблуневі сади. Агроном-садовод Володимир Волик розповів про формування крони, розбивку саду, сорти, зрошення, удобрення за допомогою фертигації, збір та реалізацію врожаю. Він також продемонстрував сади, де дерева вирощуються за інтенсивною технологією. Далі здобувачі освіти вирушили до розплідника саджанців та побачили закладання нового яблуневого інтенсивного саду.

Детальніше про візит на сайті кафедри.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки