Студенти спеціальності «Туризм» 2, 3 та 4 курсів і магістри спеціальності «Економіка» стали учасниками курсу «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» в рамках програми Європейського Союзу – ERASMUS+ при організації та проведенні Запорізьким національним університетом.

Метою проекту є диверсифікація сільського туризму України на засадах збалансованості та креативності шляхом оснащення магістрів освітньої програми «Економіка», бакалаврів освітньої програми «Туризм» та підприємців в сфері сільського туризму фаховими компетенціями з формування бізнес-моделей відповідно до європейських цінностей, принципів встановлення гармонійного балансу між екологічними, економічними, соціокультурними аспектами.

Студенти спеціальностей «Туризм» та «Екноміка» будуть поєднувати формальне та неформальне навчання (технологія «ланч та навчання» (lunch and learn), відвідають тематичні екскурсії та навчання «crossover learning»), зокрема здійснять навчальні візити до провідних підприємств сільського туризму та розробки групових проєктів.

Після вдалого проходження курсу здобувачі вищої освіти отримають сертифікати учасників від міжнародного проекту Erasmus+Jean Monnet.

Валентина Демко,
викладач кафедри БКМТ