Другий туристичний бізнес-форум у м. Запоріжжя зібрав багато цікавих особистостей.

Викладачі і студенти кафедри економіки факультету відвідали наймасштабніший туристичний форум, який зібрав найкращих спікерів України.

Президент Національної туристичної організації Іван Ліптуга розповів все про туризм в Україні та про гарячі тренди гостинності.

Модератором напрямку «Маркетинг» був Дмитро Гордон,  який підготував найгостріші запитання до акул бренду. К.Ткачов виступив в обговоренні по створенню культового бренда, Д. Буланов презентував актуальну тему маркетингу: «Айдентика як інструмент туристичного бізнесу».

Спікером напрямку «Фестивалі» став фронтмен гурту «Pianoboy» Дмитро Шуров. Він розповів  учасникам форуму все, що знає про фестивалі, та поділився власним досвідом щодо тріумфу та факапів на наймасштабніших майданчиках країни.

Павло Шеремета поділився своїм багажем знань з економіки та успішного ведення бізнесу в Україні. Ще одним спікером форуму став експерт з подієвого туризму, керівник управління туризму КМДА, власник блогу #visitkyiv Антон Тараненко. Антон був секретарем організаційного комітету Ліги чемпіонів-2018.

Інтерв’ював спікерів головний Зе Интервьюер країни Анатолій Анатоліч.

Викладачі та студенти провели дуже насичений та інформаційно цікавий день.

Кафедра економіки дякує викладачу кафедрі Валентні Сергіївні Демко за організацію участі наших студентів у форумі!

За матеріалами: кафедра економіки