FM (1)З метою обміну найкращими кейсами молодіжної роботи, побудови сталої мобільної платформи для розбудови і поширення діалогу між молодіжними лідерами, набуття навичок задля розбудови громадянського суспільства та державності на локальному, регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях відповідно до сталої моделі та цілей розвитку, затверджених ООН у діючій стратегії до 2030 року, 24-25 квітня 2019 року Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької облради та Запорізькою обласною студентською радою провели Відкритий обласний молодіжний форум «Жодних рішень для молоді без молоді» на честь 80-ти-річчя Запорізької області.

Конкурсний відбір учасників форуму проводився за відкритою реєстрацією. Право участі від ТДАТУ у форумі вибороли: Шац Надія, ф-т АТЕ; Мартинова Наталя, ф-т ЕтаБ; Пінжаєва Ліля, МТФ; Слободнюк Ірина, ф-т АТЕ.

Упродовж двох днів молодіжні лідери студентських та трудових колективів не тільки області, а й гості зі Львівщини, Харківщини, Києва та Дніпра обмінювалися досвідом, налагоджували тісні відносини задля подальшої співпраці. За цей час для молоді відбулась серія семінарів та інтерактивних тренінгів з використанням активних методик та практик, панельних дискусій. Також учасники форуму мали змогу побувати на корисних семінарах та практиках, квесті, стратегічних іграх.

За підсумками роботи всі отримали відповідні сертифікати.

За інформацією Управління молоді, фізичної культури та спорту, в 2019 році на реалізацію молодіжної політики з обласного бюджету виділено 1 млн. 302 тис. грн. У тому числі прийняті та реалізуються програми: обласна цільова програма «Молодь Запорізького краю на 2017-2021 роки» та «Обласна цільова програма національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки».

Бажаємо подальших успіхів нашим найактивнішим студентським лідерам!!!

Прес-служба ТДАТУ