Слово донор походе від лат. dono – дарую, тобто донор – це людина, яка добровільно та безкоштовно дає частину своєї крові для того, щоб врятувати іншу людину. Бути донором це почесне звання, оскільки потрібно дотримуватись певного способу життя.

Ось і серед студентів Таврійського державного агротехнологічного університету знайшлися свої герої,  люди яким зовсім не байдужі проблеми інших. Студентське профбюро з 15 по 17 травня проводили соціальну акцію «Стань донором – врятуй життя». На протязі цих днів всі охочі мали змогу централізовано прийти та здати кров. Студенти активно та охоче прийняли участь у даній акції. Вони стали героєм у історії хворої людини. Адже одна доза крові рятує три людських життя.

За свою сміливість та небайдужість, донори отримали заохочувальні подарунки. Це депозит на 30 гривень, яким можна скористатися у відомих Мелітопольських кав’ярнях. Також, приємним бонусом стала знижка на сеанс кіно в ДК Шевченка. Ми пишаємося тим, що серед наших студентів є герої.

Голова студентського радіо

Волкова Ілона