26-27 січня 2018 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ відбувся чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. В змаганнях прийняло участь близько 200 спортсменів зі всіх куточків Запорізького краю: Мелітополь, Запоріжжя, Бердянськ, Токмак, Чернігівка, Веселе, Кам’янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Оріхів, Приморськ.

Дуже гідний  результат показали наші студенти, члени збірної команди ТДАТУ з вільної боротьби у складі команди м. Мелітополя:

Кисельова Катерина – І місце у ваговій категорії 72 кг;

Дехтяренко Руслан – І місце у ваговій категорії 79 кг;

Аянот Андрій – ІІІ місце у ваговій категорії 74 кг;

Сверіденко Данило – ІІІ місце у ваговій категорії 97 кг.

Збірну команду підготував заслужений тренер України з вільної боротьби, викладач кафедри фізичного виховання та спорту Абдулаєв Алтай Карам огли.

Наступними змаганнями для наших переможців стане Чемпіонат України, який відбудеться 5-8 лютого 2018 року в м. Полтава, що є своєрідним відбором в національну збірну України на Чемпіонат Європи.

Побажаємо нашим переможцям натхнення і подальших перемог!

Голова СК ТДАТУ

Артеменко В.В.