Студентські активісти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно надають допомогу самотнім людям похилого віку та людям з інвалідністю.

Днями представники соціального сектору студради ТДАТУ відвідали 86-річну мешканку Мелітополя Ніну Федорівну Бубнову. Жінка дуже зраділа гостям, адже мешкає одна і впоратися з побутовими питаннями їй дуже важко. Ніна Федорівна розповідає, що зрідка до неї навідується онук, раз на тиждень до неї приходить соцпрацівник, наводить лад у будинку та йде.

Як розповіла заступник голови соціального сектору студради ТДАТУ Ольга Макарова, подібна акція – це неодноразова допомога. Аналогічну підтримку вони планують надавати щомісяця тим, хто її потребує.

У Ніни Федорівни студенти навели лад у дворі, принесли продукти, ліки та допомогли у господарстві. Безумовно, хлопці поповнили й нестачу спілкування, якого так бракує жінці.

До речі, це далеко не перша акція, організована соціальним сектором студради ТДАТУ. У грудні активісти вже провели акції присвячені Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом та відвідали Дитячий притулок у смт. Мирне.

Редакційно-видавничий відділ