Здобувачами вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 12 по 14 березня проведено дослідження стану здоров’я громади та задоволення населення рівнем надання послуг з охорони здоров’я мешканців Мелітополя.

Дослідження проводилися у мелітопольців віком 40+ у рамках підтримки проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» німецької федеральної компанії GIZ GmbH за дорученням уряду Німеччини та впроваджується за участі Благодійного фонду AICM Україна та Агенції розвитку Мелітополя.

Участь у цьому проєкті дуже важлива, дане дослідження допоможе оцінити та покращити стан здоров’я громади та роботу закладів охорони здоров’я у Мелітополі. Анкетування пройшли понад тисячі мешканців, питання, з якими у формі інтерв`ю звертались, стосувались оцінки роботи надання медичних послуг, рівня медичного обслуговування, зауважень та пропозицій до роботи медицини.

Ганна Ортіна,
в.о. декана факультету економіки та бізнесу