17 листопада 2021 року у Запоріжжі відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню студента.

В урочистій обстановці відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року – 2021», серед яких і найактивніших студентів на рівні області нашого університету.

Конкурс «Студент року» проводиться вже 19 років поспіль (з 2002 року), з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, стимулювання зацікавленості студентів до підвищення свого інтелектуального рівня, формування національної свідомості у молоді, створення умов для самореалізації особистості студентів, формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, стимулювання студентів до формування активної громадянської позиції.

У конкурсі брали участь студенти всіх закладів вищої освіти Запорізької області у наступних номінаціях: «Студент – лідер студентського самоврядування року»; «Студент – суспільний діяч року»; «Студент – артист року»; «Студент – вчений року»; «Студент – спортсмен року»; «Студент – журналіст року»; «Студент – волонтер року»; «Студент – патріот року»; «Студент – староста року»; «Студентська сім’я року»; «Кращий студент року коледжу».

У 2021 році комісією було розглянуто біля 100 кандидатур кращих студентів університетів та коледжів області.

Студентство ТДАТУ було достойно представлено у всіх номінаціях.

До проведення церемонії нагородження підготували родзинку – запросили знакових людей області у своїх галузях, які вручали нагороди кращим студентам.

За кількістю нагород студенти ТДАТУ – кращі в області. Ми отримали всього 6 відзнак, найбільше серед ЗВО області.

Наші переможці Обласного конкурсу «Студент року» у 2021 з рук губернатора області Олександра Старуха отримали грамоти обласної державної адміністрації, грошові премії та відповідні сертифікати.

Були нагороджені: у номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» перемогу здобув Микита Семенов, студент 4-го факультету Енергетики та комп’ютерних технологій, голова студентської ради ТДАТУ; у номінації «Студент – вчений року» переміг Кирило Кузьмін, студент 4-го курсу Механіко-технологічного факультету.

Почесні грамоти Запорізької обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики області, відмінне навчання, активну участь у громадському житті, кращий результат у обласному конкурсі «Студент року – 21» вручала перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім.

Були нагороджені: за 1-е місце у номінації «Студент – волонтер року» Ірина Мазурова, студентка 4-го курсу факультету Економіки та бізнесу; за 2-е місце у номінації «Студент – журналіст року» Єлизавета Семенюк, студентка 4-го курсу факультету Агротехнологій та екології; за 2-е місце у номінації «Студент – артист року» Надія Шац, студентка 2-го курсу магістратури факультету Агротехнологій та екології. Також був нагороджений Давід Кобісов, студент ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» за перемогу у номінації «Кращий студент року коледжу»

Висловлюємо прихильність і повагу кращим студентам ТДАТУ! Успішні студенти – гордість ТГАТУ, вони заслуговують на повагу та визнання оточуючих.

Прес-служба ТДАТУ вирішила розповісти більш детально про кожного із переможців. І даною публікацією започатковує цикл статей про кращих студентів університету.

Ігор Грицаєнко, пом. ректора з ОВР,
співзасновник проекту, учасник заходу;