22 червня 2015 р. між ТДАТУ та Університетом охорони праці в Катовіцах (Польща) було укладено договір з програми “Подвійний диплом”.

Університет охорони праці в місті Катовіце (WSZOP) з 2009 року співпрацює з університетами ЄС в рамках  програми «Подвійного  диплому», тепер ця можливість є і в нас.

Програма надає змогу студенту отримати одразу два диплома, український та польський, не припиняючи навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті. Спільний навчальний план дозволить уникнути повторення вивчених дисциплін та особисто обирати напрямок. Навчання відбувається дистанційно з короткими візитами до міста Катовіце та триває щонайменше один семестр.

Головними подальшими перспективами програми подвійного диплому є участь студентів у програмах Європейського Союзу, зокрема «Ерасмус+». Будь-який студент має змогу стажуватися на підприємствах ЄС та навчатися в університетах ЄС безкоштовно, отримуючи під час навчання та стажування стипендію ЄС  розміром від 400 до 800 Євро на місяць ( в залежності від країни).

В рамках магістерської програми Університет у Катовіцах готує спеціалістів у сферах:

–  Менеджмент

–  Технологія виробництва та

–  Внутрішня безпека

В рамках бакалаврської програми Університет готує спеціалістів за такими спеціальностями:

–  Технологія виробництва та управління

–  Внутрішня безпека

–  Англійська філологія

–  Культурознавство

Для отримання більш докладної інформації звертайтеся до міжнародного відділу ТДАТУ в ауд.1.201. Контактний телефон: 42-20-56

Не пропустіть свій шанс!

Олена Дубініна, відділ міжнародних зв’язків