DSC_0002 (1)22 жовтня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного в рамках запровадження дуальної форми навчання відбулася зустріч-презентація з виконавчим директором Асоціації «Регіональний союз трудових ресурсів» (ФРН) Петром Георгеаном  та ТМ «ABM – partners», яка є ексклюзивним представником цієї громадської організації в Україні. Програма практичних стажувань реалізується для німецькомовних студентів українських навчальних закладів у Федеративній республіці Німеччина (в рамках програми Ferienbeschäftigung für ausländische Studierende).

Мета реалізації програми – покращення рівня володіння німецької мови студентами українських навчальних закладів, ознайомлення з особливостями підприємницької діяльності та культури федеральної землі Гессен (ФРН). Ця програма триває два з половиною місяці терміном з 01 квітня 2020 року до 15 червня 2020 року і складається із теоретичної та практичної частин.

Теоретична частина (Frühlingsakademie – Deutschkurs) відбувається на базі навчального закладу (Verein für Landvolkbildung e.V., Lochmühlenweg 3, 61381 Friedrichsdorf) і складається із курсу лекцій, згідно затвердженої програми, граматики, лексики, синтаксису німецької мови та лінгвокраїнознавства, який викладається акредитованими викладачами німецької мови. По завершенню теоретичного курсу учасники будуть мати можливість підтвердити свій рівень знань німецької мови та отримати сертифікат міжнародного зразка (TELС).

Практична частина здійснюється на базі провідних підприємств «Регіонального селянського союзу Штаркенбург» у федеральній землі Гессен і заключається в можливості удосконалення набутих комунікативних вмінь та навичок володіння німецькою мовою безпосередньо у мовному середовищі на позиції продавця-консультанта. Взяти участь в програмі можуть повнолітні студенти не випускних курсів, які володіють німецькою мовою та успішно пройшли співбесіду із носіями мови.

За матеріалами відділу міжнародних зав’язків