8 лютого 2017 р. представники студентського активу ТДАТУ відвідали відкриття виставки фоторобіт «Різні, але рівні» на базі Центральної міської бібліотеки ім. М.Ю.Лермонтова.

Ця виставка створена молоддю для молоді і проводилась вона в трьох містах України – Луцьку (Волинська обл.), Ізмаїлі (Одеська обл.) і Мелітополі.

Також наші студенти були активними учасниками круглого столу для молоді міста «МОЛОДЬ УКРАЇНИ: ОБМІН ДОСВІДОМ» з залученням молодіжних громадських організацій м Луцька. Були розглянуті питання «самоствердження людини» через волонтерську діяльність та розглянуто діяльність та особливості функціонування Молодіжної Ради Луцька (дорадчо-консультативний орган при голові Луцької міської ради).

Студентський комітет ТДАТУ вдячний Даші Мацюк і Любі Казмирчук за досвід та ідеї, якими вони охоче з нами поділилися, Тетяні Несват за можливість дізнаватись новому щодо розвитку особистості та студентського самоврядування.

hWgBLaHIHQk