Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного ступеня вищої освіти «бакалавр», спеціальності «Туризм», у межах дисципліни «Інноваційні види туризму», дізналися про один з інноваційних видів туризму під назвою «Художній».

Він передбачає пленери (робота на відкритому повітрі) і арт-тури для художників. Пленерні поїздки для груп художників організовуються у мальовничі міста, забезпечується комфортне проживання, , туристична страховка, а також екскурсійна програмою за бажанням. Тур на пленер супроводжується провідним художником або мистецтвознавцем. Поєднання туризму та мистецтва є чудовою традицією. Кращі твори народжуються завдяки організованим поїздкам до Йорданії, ОАЕ, Кіпру, Греції та Італії.

У процесі освоєння художнього туризму, здобувачі отримали майстер-клас з написання картин масляними фарбами з туристичної тематики у студії Арт-Лайф.

Факультет економіки та бізнесу