Традиційно, наприкінці навчального року, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проходить атестація кваліфікованих робітників професії 7223 «Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції».

В цьому році підготовка слухачів проходила в складних умовах. У зв’язку з протиепідемічними заходами у другому семестрі була проведена робота з організації дистанційного навчання на навчально-інформаційному порталі ТДАТУ. Згідно «Тимчасового порядку проведення атестації кваліфікованих робітників у ТДАТУ» підготовка і проведення

Державного кваліфікаційного іспиту відбувалась в режимі відео конференції на платформі ZOOM. Для проведення атестації наказом ректора було призначено Державну кваліфікаційну комісію у наступному складі:

Голова ДКК: Максим Феофанов – комерційний директор ПП «Діміорс»

Члени комісії:

1. Кирило Самойчук – д.т.н., доцент, зав. кафедрою «Обладнання переробних та харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика»;
2. Вадим Олексієнко – к.т.н., доцент кафедри «Обладнання переробних та харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика»;
3. Віталій Самохвал – ст. лаборант кафедри «Обладнання переробних та харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика».

5-го червня відбулось засідання комісії відбулось, на основі перевірки екзаменаційних робіт 15 слухачів, комісія прийняла рішення про присвоєння кваліфікації «Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції» 3-го розряду всім студентам, які закінчили навчання.

По закінченню терміну навчання студенти проходять виробничу практику і мають право працювати на посадах кваліфікованих робітників, виконуючи програму практики та здобуваючи досвід практичної роботи на виробництві. Як правило, випускники центру професійного навчання інституту підвищення кваліфікації ТДАТУ вже до закінчення ЗВО визначаються з майбутнім місцем роботи і мають перспективи успішного кар’єрного росту.

Вадим Олесієнко,

доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика