На виконання постанови КМУ №405, що вносить зміни до розпорядження КМУ «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» від 25.03.2020 №338 та постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 №1236, та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в університеті продовжено карантин.

У наказі по університету №666/1-К від 30.04.2021 йдеться про наступне:

1. Установити у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного карантин, включаючи відокремлені структурні підрозділи, до 30.06.2021р. та запровадити з 11.05.2021р. змішану форму навчання для здобувачів вищої освіти денної і заочної форми усіх курсів і спеціальностей.

2. Директорам відокремлених структурних підрозділів університету, з урахуванням рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розглянути питання на засіданнях педагогічних рад та прийняти відповідні заходи щодо форми організації освітнього процесу на період дії карантину.

3. З метою забезпечення виконання пункту 1 та надання якісних освітніх послуг в університеті за змішаною формою навчання реалізувати ряд наступних організаційних заходів:

3.1. Деканам факультетів (керівнику ННІЗУП) і кураторам академічних груп (методистам ННІЗУП) до 10.05.2021р. провести роз’яснювальну роботу серед студентів денної і заочної форм навчання щодо особливостей організації освітнього процесу за змішаною формою навчання.
3.2. Начальнику навчального відділу до 05.05.2021р. оновити на сайті університету розклад занять для змішаної форми навчання.
3.3. Деканам факультетів внести зміни до розкладу проведення підсумкових модульних контролів та заліково-екзаменаційних сесій у змішаній формі навчання.
3.4. Керівнику ННІЗУП ГАЛЬКУ С.В. та начальнику навчального відділу при складанні розкладу занять заочної форми навчання враховувати зайнятість викладачів на денній формі навчання.

4. Деканам факультетів і завідувачам кафедр перевірити виконання завдань на період з 12.04.2021р. по 30.04.2021р. та індивідуальних планів роботи науково-педагогічними і педагогічними працівниками з методичної, наукової і організаційної роботи.

5. Деканам факультетів, завідувачам кафедр і кураторам академічних груп (керівнику ННІЗУП) щоденно до кінця робочого дня надавати до навчального відділу інформацію про стан захворюваності здобувачів вищої освіти і співробітників кафедр на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

6. Керівникам структурних підрозділів забезпечити з 11.05.2021р. роботу у штатному режимі науково-педагогічних працівників, допоміжного та обслуговуючого персоналу університету із обов’язковим дотримання усіх карантинних вимог, зокрема щодо дотримання працівниками соціальної дистанції та обов’язкового використання засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок).

7. Директору Центру культури і дозвілля ЦВІГУН С.М. та іншим керівникам структурних підрозділів університету заборонити проведення масових культурних заходів в усіх корпусах та на території університету та рекомендувати їх проведення в он-лайн режимі.

8. Завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВУ В.Н. дозволити проведення тренувань відповідно до затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №28 «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури і спорту на період карантину у зв’язку із поширенням короновірусної хвороби COVID-19».

9. Керівникам структурних підрозділів на період карантину:

9.1. Посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм.
9.2. Не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання.
9.3. Здійснювати контроль за дотриманням працівниками режиму роботи.
9.4. Інформацію про стан захворюваності співробітників структурного підрозділу на гостру респіраторну хворобу COVID-19 оперативно надавати проректору з НПР ЛОМЕЙКО О.П. та лікарю медичного пункту МОСКАЛЬОВІЙ Л.А.

10. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. організувати щоденну термометрію усіх осіб при вході до навчальних корпусів, гуртожитків і на територію університету та забезпечити посилення дезінфекційного режиму і систематичної санітарної обробки приміщень на території університету і гуртожитків.

11. Завідувачам гуртожитків організувати проведення термометрії та щоденного моніторингу стану здоров’я мешканців гуртожитків та забезпечити постійну готовність до використання ізоляторів. Інформацію про стан захворюваності мешканців гуртожитків на гостру респіраторну хворобу COVID-19 оперативно надавати проректору з НПР ЛОМЕЙКО О.П. та лікарю медичного пункту МОСКАЛЬОВІЙ Л.А.