Дійство. У середині травня, уже традиційно, в м. Мелітополь проходить Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва «Медовий край». В цьому році це уже був VIII такий фестиваль!

Як усе починалось. Урочисте відкриття фестивалю відбулося в концертному залі ПК ім. Т.Г. Шевченка. В концерті взяли участь: Народний ансамбль сучасного бального танцю «Радуга», Інструментальний ансамбль «Богемія», Вокально-інструментальний ансамбль «Місто М», Народний болгарський ансамбль «Балкани», Джаз-квартет «Саунд-версія», Народний колектив України, естрадний оркестр Мелітопольського училища культури, Дует «Time for music» та багато інших творчих колективів міста. З привітним словом до учасників та гостей фестивалю звернулися: начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області Семікін М.О., депутат Запорізької обласної ради Буряк О.М., голова журі VIІІ Міжнародного фестивалю вокального естрадного мистецтва «Медовий край», заслужений діяч мистецтв України, секретар Правління Спілки композиторів України, професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Мамонов С.О. та ряд інших видатних особистосте, які мають відношення до розвитку художнього самодіяльного мистецтва в місті.

Мета фестивалю. Серед основних задач фестивалю: популяризація кращих зразків естрадної музичної культури; виявлення та підтримка молодих талантів, розкриття їх творчої індивідуальності; обмін досвідом професійного виховання естрадних вокалістів-виконавців та інш.

Географія. У фестивалі прийняли участь виконавці з різних міст України, а також виконавці з країн зарубіжжя – Болгарії, Молдови, В’єтнаму, виступи яких відбувалися у формі відеотрансляції.

«Вагові» категорії. Концертні прослуховування відбувалися за чотирма освітніми категоріями: загальноосвітні навчальні заклади, навчальні заклади I-II рівня акредитації, навчальні заклади III-IV рівня акредитації, мистецькі навчальні заклади III-IV рівня акредитації та у два тури: зарубіжна естрада, естрада країни учасника.

Наші переможці. Урочисте нагородження учасників фестивалю відбулося в конференц-залі головного корпусу МДПУ. З вітальним словом до учасників звернувся голова журі фестивалю вокального естрадного мистецтва «Медовий край» професор С.О. Мамонов. В номінації «Солісти» були визнані переможцями студенти та учасники вокально-хорового колективу «Music Land» ТДАТУ (керівник Щиголєва А.В.): Алексєєв Сергій Диплом лауреата І ступеня; Васютинська Єлизавета – Диплом лауреата І ступеня; Пузанов Дмитро – Диплом лауреата ІІ ступеня; Дукров Максим – Диплом лауреата ІІІ ступеня; Скляренко Анастасія нагороджена Дипломом учасника фестивалю. Вітаємо наших дипломатів! Бажаємо їм подальших успіхів та перемог!!!

Також. За програмою фестивалю було проведено науково-методичний семінар «Актуальні проблем теорії і практики художньої освіти, вокального та інструментального естрадного виконавства».

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР. Прес-служба ТДАТУ