СТУДЕНТИ ТДАТУ – ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ТУРНІРУ З НАСТІЛЬНОЇ ГРИ «100 РОКІВ БОРОТЬБИ. УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921».

Українська революція 1917-1921 років – один із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917-1921 років. Розуміння здобутків цієї революції має стати важливим уроком для сучасної розбудови незалежної України.

21 березня 2018 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся турнір для представників студентської молоді «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921». Організатором його разом з ТДАТУ був Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради (КЗ «ОЦПВМ» ЗОР).

Головною метою турніру було формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, збереження та розвитку духовно-моральних цінностей Українського народу, усвідомлення досягнень Українського народу, його інтелектуальних і духовних надбань, сприяння консолідації українського суспільства навколо ідеї спільного майбутнього, захисту територіальної цілісності України, реформ і державотворення.

У турнірі взяли участь вісім команд: «ДВНЗ «МПЕК» Мелітопольського промислово-економічного коледжу; «Оптимісти» Мелітопольського коледжу ТДАТУ; «Magistra vitae» МДПУ; «Справжні патріоти» Мелітопольського медичного коледжу; «Чорнобривці» Мелітопольського училища культури; «Архімеди» механіко-технологічного та енергетичного факультетів ТДАТУ; «Ніка» факультетів економіки та бізнесу і агротехнологій та екології ТДАТУ; «Students community» збірна студентської ради ТДАТУ.

Зі вступним словом з побажанням успіхів, перемоги та чесної боротьби до учасників звернулися ректор ТДАТУ Кюрчев В.М. та директор КЗ «ОЦПВМ» ЗОР Шконда М.Л., наголосивши на тому, що сьогоднішнє майбутнє України творить молодь.

Перш ніж розпочати гру відбулось жеребкування, в якому було визначено команди-суперники І туру: «ДВНЗ» МПЕК» Мелітопольського промислово-економічного коледжу змагалися з командою «Чорнобривці» Мелітопольського училища культури; «Оптимісти» Мелітопольського коледжу ТДАТУ з командою «Справжні патріоти» Мелітопольського медичного коледжу; «Magistra vitae» МДПУ з командою «Students community» ТДАТУ; «Архімеди» механіко-технологічного та енергетичного факультетів ТДАТУ з командою «Ніка» факультетів економіки та бізнесу і агротехнологій та екології ТДАТУ.

Всі чотири гри були дуже напружені. Особлива боротьба мала місце між командами «Magistra vitae» МДПУ, членами якої були відмінники магістри історики, з командою «Students community», яку представляли завзяті активісти студентської ради всіх факультетів ТДАТУ. Дива не відбулося, наша команда завдяки знанням та згуртованості ОДЕРЖАЛИ ЯСКРАВУ ПЕРЕМОГУ!!!

У ІІ турі взяли участь команди-переможці І туру: «Чорнобривці» Мелітопольського училища культури, «Справжні патріоти» Мелітопольського медичного коледжу, «Students community» ТДАТУ, «Ніка» факультетів економіки та бізнесу і агротехнологій та екології ТДАТУ.

І знову, за результатами наполегливої боротьби АБСОЛЮТНИМ ПЕРЕМОЖЦЕМ ТУРНІРУ стала збірна команда студентської ради ТДАТУ «Students community» (керівник: викладач кафедри СГН ТДАТУ Шлєіна Л.І.); друге місце посіла команда «Ніка» факультету економіки та бізнесу ТДАТУ (керівник: к.і.н., старший викладач кафедри СГН ТДАТУ Михайлов В.В.); команда «Справжні патріоти» Мелітопольського медичного коледжу посіла почесне третє місце (керівник: викладач Мелітопольського медичного коледжу Фролова О.В.).

Студентська молодь ТДАТУ ще раз довела, що ВОНА КРАЩА В НАШОМУ МІСТІ! Наші механіки, енергетики, агрономи та економісти добре знають історію нашої Вітчизни і на рівних можуть змагатися навіть з професіоналами! Дякуємо всім організаторам турніру, керівникам за гідну підготовку команд.

Особливі слова подяки та шана нашим переможцям!!! Це: Швед Євген 31 ЕК, Гончаров Кирило 15 МБ АІ, Мальований Петро 31 ЕК, Шафоростов Сергій 31 ЕК, Злоєдова Анастасія 21 АГ, Мінкін Олександр 31 ЕН, Білоножко Дмитро 12 МБ ЕЕ, Бончужна Ліза 11 МБ МК!

Бажаємо всім нам всіх гараздів та подальших успіхів!

Слава Україні!

Прес-центр ТДАТУ