Традиційно в жовтні за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно із Запорізькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України на базі військової частини А1978 відбувся обласний військово-спортивний конкурс для трудової та студентської молоді «Призовник – 2018» (далі Конкурс). Конкурс організовують вже 17 років поспіль. Цього разу його приурочили до Дня захисника України. Метою заходу було набуття знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни!

В урочистому відкритті Конкурсу взяли участь заступник голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова та керуючий справами апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

– Дуже знаково, що в непрості часи, які сьогодні переживає наша країна, українська молодь не залишається осторонь, а бере активну участь у заходах національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання. З року в рік кількість команд лише зростає. Це свідчить про те, що національний дух українців з кожним роком стає міцнішим. У цих змаганнях немає переможених, всі ви вже переможці – переможці над байдужістю. Ваша життєва позиція є свідченням готовності захищати нашу рідну Україну – зазначив Едуард Гугнін.

Загалом 17 команд працюючої та студентської молоді призивного віку, які навчаються та допущені до служби в лавах Збройних Сил України, отримали нагоду випробувати свій фізичний, духовний та морально-психологічний стан, а також проявити мужність, рішучість та стійкість.

Працююча та студентська молодь змагалась у восьми етапах. Програмою було передбачено змагання зі стрільби, спеціалізованого кросу, домедичної допомоги в умовах бойових дій, військово-прикладної естафети, розбирання та збирання зброї, підтягування у бронежилеті, виконання нормативів у засобах захисту, а також конкурс стройової пісні. Всі учасники змагань мали можливість не лише взяти участь у змаганнях, але і познайомитися з ТТХ стрілецької зброї (автомати, кулемети, пістолети), яка є на озброєнні ЗСУ.

Перемогу у ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ Конкурсу у категорії «Студентська молодь» святкувала команда Таврійського державного агротехнологічного університету. Серед трудової молоді перемогли представники «Мотор Січі».

Команда ТДАТУ була нагороджена Кубком Переможця та Грамотою Запорізької ОДА за 1-е загальнокомандне місце.

Також команда ТДАТУ перемогла у конкурсі строю та пісні серед усіх команд. У особистому заліку у змаганнях з неповного розбирання та збирання автомата АКС-74 наш студент ДЖАВРІЄВ Айдин Комолжонович показав найкращий результат серед усіх учасників змагання. Цю вправу він виконав за 32 секунди.

Команду ТДАТУ було також нагороджено Грамотою військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату «За значний внесок у патріотичне виховання молоді, розвиток фізичної культури, пропаганду здорового способу життя та чітку організацію і координацію «Військово-спортивних ігор майбутніх захисників».

«За небайдуже та відповідальне ставлення до питань національно-патріотичного виховання, активну участь і велику жагу до перемоги в обласному військово-спортивному конкурс для працюючої та студентської молоді «Призовник 2018» команда ТДАТУ також одержала Подяку від обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради.

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!! Наші студенти кращі в області у цьому Конкурсі вже 3-и роки поспіль!!!

Команда студентів ТДАТУ виступала у такому складі:

1. САПУНОВ Олексій Анатолійович 16 МБ АІ – капітан
2. ВОРОНІН Владислав Олександрович 41АГ
3. В′ЮН Сергій Олегович 41ЕН
4. ДЖАВРІЄВ Айдин Комолжонович 11МБ КН
5. ЖУКОВСЬКИЙ Антон Ярославович 41ЕН
6. ЗУЄВ Віталій Сергійович 11 МБ ОО
7. ЛЕОНА Артем Сергійович 12сАГ
8. ЧЕРДАКЛІЄВ Артем Андрійович 12 МБ ГМ
9. ШКАРУПІЛО Євген Олександрович 21 АІ
10. ЯРОШЕНКО Віктор Вікторович 21 АІ

Готував команду університету до участі у Конкурсі та був керівником під час проведення змагань начальник військово-мобілізаційного підрозділу ТДАТУ П.Л. Крутіков, за що йому велика ПОДЯКА та ШАНА!!!

Грицаєнко І.М. – пом. ректора з ОВР,

прес-служба ТДАТУ