IMG_848428 листопада відбулося пленарне засідання за результатами Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів організованої Радою молодих учених та студентів ТДАТУ, де були заслухані та представлені найкращі науково-дослідні роботи студентів за 2019 рік всіх факультетів університету. З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного д.т.н., професор Надикто В.Т.. Він акцентував увагу студентів на самомотивації та активному залученні молодих вчених до наукової роботи університету.

Були заслухані наступні доповіді студентів:

1. “Альтернативні джерела електроенергії”. Доповідач: Лебедь М.Р., 21 МБГМ; керівник: д.т.н., доц. Самойчук К.О., асистент Ковальов О.О.
  1. “Експериментальні дослідження впливу ультразвуку і НВЧ електромагнітних хвиль на в’язкість і густину сумішевого біопального”. Доповідач: Струков В.С. 41 ЕЕЕ, Риженко О.І. 41 ЕЕЕ. Керівник: к.т.н., доц.. Кушлик Р.В.
  1. “Визначення вмісту сухих речовин та ендополісахаридів в плодових тілах гливи”. Доповідач: Сокот Олександр 31 ХТ. Керівник: к.с.-г.н. ст. викл. Бандура Ірина Іванівна
  1. “Тенденції розвитку кавового бізнесу в Запорізькій області”. Доповідач: Гребельна Г.В., 31 МК. Керівник: к.е.н., доц. Куліш Т.В.

Науково-дослідні роботи студентів викликали жваву дискусію серед присутніх, було підкреслено актуальність кожної роботи. Деякі питання носили досить практичний характер і стосувалися можливості впровадження наукових розробок – як в побутових домашніх умовах, так і в промисловому виробництві. По завершенню засідання всі наукові роботи були відзначені грамотами.

Слід зазначити, що за результатами студентської конференції планується випуск електронного збірника тез доповідей відповідних секцій, який можна буде переглянути та завантажити на сайті університету в розділах «Наукові видання» та «Рада молодих учених та студентів».

Рада молодих учених та студентів ТДАТУ дякує всім студентам, науковим керівникам, викладачам, керівництву університету за активну участь у конференції.

Впевнені, що молоді науковці мали гарну можливість презентувати власні розробки та ознайомитись з науковими результатами колег, а отриманий досвід публічного виступу неодмінно допоможе їм у майбутньому. Сподіваємось, що теми, які висвітлювались на конференції, були для всіх цікавими і корисними, та запрошуємо прийняти участь у наступних конференціях Ради молодих учених та студентів ТДАТУ.

За матеріалами: голова Ради молодих вчених Вадим Попрядухін