14630DC2-AD4E-4AF7-94AD-1E82C1BBD673_w408_r1_sТрадиційно, у третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Це відносно молоде і красиве свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, а також сприяти єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

З нагоди свята у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного Центр культури і дозвілля студентів та Наукова бібліотека традиційно організовували ряд урочистостей. В цьому році свої корективи зробив карантин. Однак, це не привід, щоб відмовитися від святкування. Студенти нашого університету Ганна Оставовна та Софія Попович виконали українські пісні у національному вбранні – вишиванках.

Редакційно-видавничий відділ