2 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, студенти університету подарували своїм улюбленим викладачам яскраві враження.

Свято почалось з теплих слів голови студентської ради університету Ірини Жмак, яка привітала викладачів та всіх співробітників університету зі святом, подякувавши за їх працю, терпіння, величезний талант донесення знань та мудрості молодому поколінню.

До незвичайного подарунку у вигляді танцювального святкового флешмобу студенти всіх факультетів Таврійського державного агротехнологічного університету подарували усім викладачам та співробітникам університету неймовірні емоції, яскраві враження, а після танцю вручили учасникам свята кольорові повітряні кульки.

Студентська рада вітає всіх викладачів з професійним святом та бажає міцного здоров’я, злагоди, постійного процвітання та творчих успіхів!!!

Євтушенко Ганна, інформаційний сектор

студентської ради університету