28 вересня 2018 року на стадіоні “Спартак” імені Олега Олексенка з нагоди святкування 234-ої річниці Дня заснування міста Мелітополя та відкриття оновленого стадіону відбулися міські змагання з легкої атлетики “Свято естафет”. Були представлені майже всі міські заклади вищої освіти І-IV півнів акредитації: Таврійський державний агротехнологічний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького (МДПУ), Мелітопольський коледж ТДАТУ, Мелітопольський державний промислово-економічний коледж (МДПЕК), Мелітопольський медичний коледж, Мелітопольське вище професійне училище та Мелітопольський професійний аграрний ліцей. Змагання були представлені 4 видами естафет: (чоловіча – 4×100 метрів, жіноча – 4×100 метрів, змішана (2 чоловіки, 2 жінки) – 4×100 метрів та “шведська естафета” (чоловіки) – 100, 200, 300 та 400 метрів). В цьому видовищному спортивному заході взяло участь біля 100 спортсменів, які в цей чудовий день ще раз підтвердили свою майстерність та захопленість Королевою спорту, як досі називають легку атлетику, і для яких лозунг “Головне – не перемога, а участь” переріс в трохи інший – “Від масовості до майстерності”.

Збірна команда ТДАТУ з легкої атлетики була представлена 18 найкращими спринтерами з усіх 5 факультетів, які до цього показали найвищі показники швидкості на дистанціях від 100 до 400 метрів серед інших студентів.

За результатами змагань переможцями та призерами стали наступні команди:

– в естафеті 4×100 метрів (чоловіки):

І місце з результатом  51,8 секунди – команда ТДАТУ2 (В’ЮНИК ГЕРМАН (11 Агрономія), ЗІМЕНКО ВОЛОДИМИР (11 Агрономія), КОПТЯЄВ ДАНІІЛ (11 Туризм), ДЕЙНЕГА ЮРІЙ (11 Комп’ютерні науки).

ІІ місце з результатом 51,9 секунди – команда МДПУ ім. Богдана Хмельницького.

ІІІ місце з результатом 52,0 секунди – команда МДПЕК.

Команда ТДАТУ-1 у складі ЯРОШЕНКА ВІКТОРА (21 Агроінженерія), ПАШИНА СТАНІСЛАВА (11 Харчові технології), КУЗЬМІНА КИРИЛА (11 Галузеве машинобудування) та МАЛИШЕВА ОЛЕКСАНДРА (22 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка) з результатом 52,6 секунди посіла V місце.

– в естафеті 4×100 (жінки):

І місце з результатом 1:01,4 хвилини – команда МДПУ ім. Богдана Хмельницького.

ІІ місце з результатом 1:02,5 хвилини – команда МДПЕК-1.

ІІІ місце з результатом 1:03,4 хвилини – команда ТДАТУ (ГАЛКІНА ЄЛИЗАВЕТА (11 Геодезія та землеустрій), ГАСЕНКО ТЕТЯНА (11 Агроінженерія), СОКОЛОВА КСЕНІЯ (22 Магістри, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка), ЯЛОВА АНАСТАСІЯ (22 Агроінженерія).

в змішаній естафеті 4×100 (2 чоловіки, 2 жінки):

І місце з результатом 54,9 секунди – команда МДПУ ім. Богдана Хмельницького.

ІІ місце з результатом 55,3 секунди – команда ТДАТУ (ЗАНКОВ КИРИЛО (11 Харчові технології), ГАЛКІНА ЄЛИЗАВЕТА (11 Геодезія та землеустрій), В’ЮНИК ГЕРМАН (11 Агрономія), МИКАЛО МИРОСЛАВА (11 Харчові технології).

ІІІ місце з результатом 57,2 секунди – команда МДПЕК-1.

На жаль, наша команда в “шведській” естафеті, перебуваючи на четвертому етапі за 200 метрів від фінішу в статусі фаворита, внаслідок травми, яку отримав наш спринтер, не фінішувала в забігу. Але слід відзначити хлопців, які до останнього намагались вибороти цю складну дистанцію – БАСАРАБ ІВАН (12 Менеджмент), ЗАВАЛЬНЮК ВАДИМ (11 Геодезія та землеустрій), ЧЕРДАКЛІЄВ АРТЕМ (12 Магістри, Галузеве машинобудування), РЯБЕЦЬ ДАНИЛО (21 Агроінженерія).

Щиро вітаємо наших переможців, призерів і учасників змагань! Бажаємо їм і в подальшому значних спортивних успіхів та блискучих перемог!

Голова СК “Таврія-Університет” Артеменко В.В.