У Сумському державному університеті проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань “Механічна інженерія”.

За результатами Всеукраїнського конкурсу, галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань “Механічна інженерія”, в тому числі студентку 41ПМ групи механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сельську Анастасію дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу – «Покращення вихідних характеристик планетарного гідроматора шляхом моделювання роботи його розподільної системи» (науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри “Мехатронні системи та транспортні технології” ТДАТУ Панченко Анатолій Іванович).

Сельська Анастасія також стала призером XIV Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика”, де посіла ІІІ місце і була нагороджена Дипломом. Науковий керівник Анастасії – д.т.н., професор, кафедри “Мехатронні системи та транспортні технології” ТДАТУ Волошина А. А.

Вітаємо Сельську Анастасію та її наукових керівників Панченка Анатолія Івановича та Волошину Анжелу Анатоліївну з перемогою та бажаємо подальших успіхів у роботі!!!

За матеріалами: кафедра МСТТ