Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2021/2022 навчального року».

У числі здобувачів, хто отримуватиме стипендію – чотири студенти Таврійського ДАТУ. Серед них: Денис Іванов, Сабіна Мехтієва, Євгеній Назаров та Дарія Пахомова.

Стипендії виплачувати щомісяця за місцем навчання стипендіата за рахунок коштів, передбачених у загальному фонді кошторису закладу вищої освіти на виплату академічних стипендій, з першого числа місяця, що настає після закінчення семестрового контролю, за результатами якого призначена зазначена стипендія, до закінчення семестру згідно з навчальним планом.

Редакційно-видавничий відділ