5 листопада на засіданні виконкому визначили кращих студентів та робітничу молодь, які вибороли право отримувати стипендію міського голови.

З 25 претендентів на отримання стипендії міського голови Мелітополя, члени комісії відібрали 20. Це студенти, учні, молоді люди, що працюють. Є серед них і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

У номінації «Науково-дослідна і пошукова діяльність» перемогу здобула студентка факультету енергетики і комп’ютерних технологій Анна Гешева.

У номінації «Спорт вищих досягнень» стипендію отримає студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій Руслан Дехтяренко.

У номінації «Музична, образотворча, літературно-художня діяльність і інші види діяльності» стипендія призначена студентці факультету агротехнологій і екології Алії Айбетовій.

Розмір стипендії міського голови становить 1750 грн. її будуть виплачувати з вересня по грудень.

Редакційно-видавничий відділ