Вперше в історії Мелітополя Міжнародний День студента відзначали на загальноміській вечірці, яка відбулася у ПК Залізничників. Цього дня сертифікати на стипендію мера отримали 11 здобувачів, серед них – студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Розмір разової стипендії, близько 4 тисяч гривень. Студентів від імені Мелітопольського нардепа Сергія Мінько та міського голови Івана Федорова привітав заступник мера Михайло Семикін.

«Ми пишаємось нашою молоддю. Чим швидше молодь почне засвоювати нові компетенції, тим швидше наше місто розвиватиметься. Хотілося б, щоб молодь була залучена до тих процесів, які сьогодні відбуваються у нашому місті, адже ви є лідерами. Всім вам бажаю вдалої сесії, вірних друзів, яскравих емоцій та визначних досягнень, – побажав студентам Михайло Семикін і висловив надію на те, що претендентів на стипендію міського голови наступного року буде ще більше, бо у 2022 році її розмір збільшиться.

Далі заступник міського голови перейшов до церемонії нагородження. У номінації «Науково-дослідна та пошукова діяльність» стипендію мера отримала Світлана Ускова – 2 курсу механіко-технологічного факультету.

У номінації «Музична, образотворча, літературно-мистецька діяльність та інші види творчої діяльності» стипендію отримали:

Єлизавета Дяткова – студентка 3 курсу факультету агротехнологій та екології.

Олександр Токарєв – студент 4 курсу факультету агротехнологій та екології.

У номінації «Громадська діяльність» володарем стипендії міського голови став Микита Семенов – голова студради ТДАТУ, студент 4 курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій.

Після церемонії нагородження керівники навчальних закладів привітали у відеозверненнях студентів зі святом. А потім розпочалася справжня вечірка з музикою, танцями, чемпіонатами у настільний футбол та кібер-спорт гри, караоке у паті-басі, модними селфі.

Редакційно-видавничий відділ