Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завжди беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та показують високі результати.

Днями підсумки першого етапу конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» підбили у «Харківський політехнічний інститут».

До галузевої комісії Всеукраїнського конкурсу надійшло 149 робіт від студентів з 37 закладів вищої освіти України. Комісія Конкурсу провела рецензування робіт і, ґрунтуючись на отриманих результатах, визначила кращі студентські наукові роботи. На підставі рецензій за результатами першого етапу ІІ туру Конкурсу галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:

Диплом І ступеня – Катерина Кремнєва (науковий керівник Юлія Холодняк, старший викладач кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша).

Диплом ІІ ступеня – Анастасія Вєдєнєва, Олександр Скорлупін, (науковий керівник Олександр Мацулевич, доцент кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша).

Диплом ІІ ступеня – Владислав Карпов та Катерина Козіна, (науковий керівник Ірина Пихтєєва, доцент кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша).

За матеріалами сайту кафедри,

технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М Найдиша