7 квітня у м. Мелітополі проходила благодійна акція допомоги тяжкохворим дітям «Заради здоров’я, заради життя» до Міжнародного Дня здоров’я.

У цьому році 1000-метрову дистанцію долали 331 учасник. За традицією спочатку бігли дівчата, а потім юнаки. Не залишилися осторонь і студенти факультету інженерії та комп’ютерних технологій ТДАТУ. На дистанцію вийшли студенти 12 СГМ групи Смоленський Артем і Світличний Олександр, студент 11 СГМ групи Чердаклієв Артем, які за результатами забігу увійшли в десятку кращих.

У кожного з нас сьогодні є можливість внести свій посильний внесок і допомогти діткам знайти надію на щасливе майбутнє. Хочемо побажати Насті Трохименко і Маргариті Шкурянковій, для яких збирали гроші, якнайшвидшого одужання.

Заступник декана факультету ІКТ з ОВР Антонова Г.В.

IMG_20170410_125452