26 листопада на кафедрі іноземних мов було проведено навчально-виховний захід присвячений святкуванню Дня подяки (Thanksgiving day), у якому взяли участь студенти 21 АІ групи (механіко-технологічний факультет) та 11 сКН групи (факультет інженеріїї та комп’ютерних технологій). Організаторами заходу виступили викладачі кафедри Лемещенко-Лагода В.В. та Сімкіна М.А.

День подяки – це одне з найулюбленіших свят у Сполучених Штатах Америки, яке відзначають кожного четвертого четверга листопада. Традиційно у цей день американці висловлюють слова подяки Богу, природі, близьким та друзям.

Протягом заходу учасники мали змогу перевірити свої знання історії святкування Дня подяки та його традицій. Студенти відповідали на питання вікторини, розробляли постери та майстрували власні листівки з привітаннями англійською мовою. Капітани команд Курашкін Олександр (21 АІ) та Фесенко Олег (11 сКН) продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою під час презентації вітальних листівок. Переможцями у святковому заході стала команда 21 АІ групи. Наприкінці, учасники заходу висловили щирі слова подяки своїм батькам, друзям і викладачам та отримали пам’ятні листівки.

Це свято нагадало, що усім нам треба бути вдячними за все, що ми маємо, толерантно ставитись до традицій та звичаїв інших народів.

Лемещенко-Лагода В.В.,

викладач кафедри іноземних мов