Здобувачі вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно відвідують промислові підприємства. Адже, побачити на власні очі технологічний процес можливо лише безпосередньо на виробництві.

Днями студенти 31ЕЕ групи разом з куратором Олександром Орлом відвідали Ботієвську вітрову електростанцію. Екскурсію групі проводив керівник електростанції.

Ботієвська ВЕС є найбільшою сучасною і найпотужнішою вітро-електро станцією в Україні. СВона входить у п’ятірку найбільших наземних ВЕС центральної та східної Європи. Студенти були в захваті ,що таку велику станцію потужністю 200МВт обслуговує близько 20 спеціалістів. Потужність сучасної вітрової електростанції подвоюється кожні 3 роки. Відновлювальна енергетика стала частиною нашого майбутнього.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами кафедри електротехнології і теплових процесів