Крім вивчення дисциплін і професійних модулів, дуже важливим фактором для формування компетенцій майбутнього професіонала є практика.

З метою набуття та закріплення практичних навичок у галузі публічного управління та адміністрування, студенти кафедри публічного управління, адміністрування та права Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, разом з професором кафедри Романом Олексенко, відвідали Центр надання адміністративних послуг міста Мелітополя.

Для здобувачів вищої освіти влаштували екскурсію центром та ознайомили з його структурою. Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) утворився з метою забезпечення надання адміністративних послуг і є постійно діючим робочим органом виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Метою створення та функціонування ЦНАПу є забезпечення поліпшення якості адміністративних послуг, які отримують замовники. Тепер городянам не потрібно збирати необхідні документи в різних інстанціях, є можливість вирішити питання в одному місці.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами факультету економіки і бізнесу