В рамках проходження практики студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжують відвідувати великі промислові підприємства нашого регіону.

Здобувачі вищої освіти механіко-технологічного факультету груп 31 АІ, 22 С АІ, 23 С АІ відвідали один з торгово-виставкових майданчиків компанії «Укрсільгоспмаш». Майбутні агроінженери побачили сучасну сільськогосподарську техніку, що пропанує вітчизняний виробник для технічного забезпечення виробництва аграрної продукції.

Керівник виставкового майданчика Олексій Кривонос надав характеристики техніки, які потрібно враховувати при її застосуванні та рекомендації щодо підбору ґрунтообробних машин до відповідних умов їх наступного використання.

«Укрсільгоспмаш» – ексклюзивний представник і керуюча компанія двох найбільших в Україні підприємств в галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування ТОВ НПП «Херсонський машинобудівний завод» і ТОВ НВП «Білоцерківмаз».

ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» єдиний в Україні завод, що спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки. і надійно закріпилася на ринку як виробник техніки, в якій успішно поєднуються сучасні технології, високий професіоналізм працівників заводу і відповідальний підхід до створення продукції.

НВП «Білоцерківмаз» – лідер в сегменті вітчизняного виробництва ґрунтообробної та кормозбиральної техніки. Підприємство випускає сільськогосподарську техніку, яка по праву може бути використана в сучасних енергозберігаючих та екологічно чистих технологій землеробства.

Укрсельхозмаш пропонує широкий вибір сучасних машин для ведення аграрного бізнесу. Техніка визнана серед провідних сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, як в Україні, так і на міжнародному ринку. Підприємство має власну розвинену торговельну мережу в усіх регіонах України і налічує понад 20 торгово-виставкових майданчиків.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри сільськогосподарських машин