Навчальна практика – це одна з форм закріплення теоретичних знань. Вона може проходити  у майстернях, лабораторіях, навчальних полігонах тощо. Дуже часто під час навчальної практики для здобувачів вищої освіти організовуються екскурсії на підприємства.

Днями студенти 31 ГМ групи спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» підбили підсумки навчальної практики. У зв’язку з карантином, переважну частину загального обсягу звіту студенти групи 31 ГМ надіслали відповідальним керівникам кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика для перевірки одразу після завершення навчальної практики. Вона проводилась викладачами кафедри з 15 червня по 17 липня за допомогою онлайн-платформи ZOOM.

Робота над звітом та презентаціями включала в себе усунення вказаних недоліків та оформлення звітів згідно затверджених вимог. Завідувач кафедри д.т.н., доц. Кирило  Самойчук відзначив важливість відповідального ставлення студентів до проходження навчальної та інших видів практик. Він побажав присутнім успіхів у засвоєнні дисциплін плану ОС “Бакалавр” у новому навчальному році.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика