В останній день жовтня на засіданні виконкому вітали кращих студентів та робітничу молодь, які вибороли право отримувати стипендію міського голови у другому півріччі 2019 року. Ця стипендія призначається у чотирьох номінаціях активним і обдарованим представникам мелітопольської молоді, які займають активну життєву позицію, працюють на розвиток міста. Таких в 2019 році в Мелітополі налічується 15, є серед них і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

У номінації «Науково-дослідницька та пошукова діяльність» переможцем став Михайло Романович Лебідь, студент магістратури механіко-технологічного факультету; у номінації «Спорт вищих досягнень» – В’ячеслав Олександрович Копоть, студент 3-го курсу механіко-технологічного факультету; у номінації «Громадське життя» – Лілія Серверівна Пінжаєва, студентка 4-го курсу механіко-технологічного факультету.

Відповідно до рішення експертної комісії з визначення кандидатів на призначення стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді, вони отримали сертифікати стипендіатів Мелітопольського міського голови.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»