З метою підвищення практичних навичок та вміння користуватися геодезичним обладнанням, студентами 11 ЕК та 11 ГЗ груп спеціальностей 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій» в рамках навчальної практики з дисциплін «Топографія з основами картографії» та «Геологія з основами морфології» відвідали Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила» у м. Мирне Мелітопольського району.

«Кам’яна могила» – унікальна пам’ятка геології і археології. Це пісковиковий пагорб, в гротах і печерах якого містяться кілька тисяч петрогліфів, наскальних малюнків стародавніх людей, що жили і кочували в приазовських степах впродовж декількох тисячоліть.

«Кам’яна могила» – єдине місце в світі, де зображені малюнки, датовані дуже широким історичним діапазоном: від епохи пізнього палеоліту до середньовіччя.

В краєзнавчому музеї комплексу «Кам’яна могила» студенти ознайомились з історією археологічної пам’ятки та її дослідниками. Після цього відбулась екскурсія безпосередньо самими заповідником.

Студенти засвоїли методику роботи з геодезичними приладами: нівеліром та нівелірною рейкою, за допомогою яких визначали різницю висот між кількома точками земної поверхні та багато іншого.

Прес-служба ТДАТУ