15 грудня 2017 року у Києві відбулася перша Національна конференція “Career Talks: навички для успіху”, яка пройшла у рамках ініціативи “Українського Пакту заради молоді-2020”. У заході взяли участь студентки нашого університету Анастасія Чуприна (21 МБ ЕК) та Анастасія Подопригора (31ОА). Вони були запрошені на конференцію по результатах їхніх мотиваційних листів, де серед іншого відобразили свій чималий досвід міжнародних навчально-виробничих  практик у Німеччині.

Конференція була організована Центром «Розвиток КСВ» і Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні та мала на меті дати активній студентській молоді з різних регіонів країни відповідь на питання, які навички визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху.

На заході учасники познайомилися з історіями успіху лідерів думок та почули поради від топ-менеджерів провідних українських компаній, урядових і неприбуткових організацій, які компетенції варто розвивати для кар’єного зростання та як формувати самомотивацію щодо професійної реалізації в Україні.  Дізналися про цільові установки “Українського Пакту заради молоді-2020” та здобутки вже існуючого партнерства бізнес-спільноти й освітнього сектору у вирішенні проблеми якісної освіти і працевлаштування молоді в Україні.

Чудова атмосфера, майстерність ораторів, актуальність змісту та значущість ідей форуму надзвичайно надихнули наших студенток. «Мої враження від конференції дуже глибокі. Форум був насичено інформативним і, головне, мотивуючим. Для себе я особливо виокремила те, що не треба боятися помилок і поразок, адже вони навчають, допомагають здобувати досвід, а, отже, сприяють успіху у подальшому русі вперед», – так узагальнила свої відчуття від конференції Анастасія Чуприна. Такими ж емоціями сповнена і Анастасія Подопригора: «Мій головний висновок для себе після конференції – треба не боятися виходити із зони комфорту».

С.Г.Мунтян,

ст. викладач кафедри іноземних мов