У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в регіоні та включенням міста Мелітополь до «червоної зони», на оперативній нараді ректорату університету було прийняте рішення щодо переведення освітнього процесу в ТДАТУ на дистанційну форму навчання.

З 09.11.2020 року заняття відбуватимуться за чинним розкладом, але в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom. Гіперпосилання для відвідування лабораторних, практичних і семінарських занять протягом наступного тижня будуть надсилатися студентам кураторами відповідної академічної групи (для заочної форми навчання – методистами ННІЗУП).

Надалі навчальним відділом ці гіперпосилання будуть додавитись в розклад занять на офіційному сайті університету. Лекційні заняття в онлайн-режимі студенти також відвідуватимуть за активними гіперпосиланнями, які буде вказано в розкладі занять.

Викладачі університету на період дистанційного навчання працюватимуть у гнучкому режимі, а інші співробітники – у штатному, з обов’язковим дотриманням усіх карантинних вимог визначених наказом ректора університету №1430К від 13.10.2020 року.

В цілому епідемічна ситуація в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного залишається під контролем, а прийняте ректоратом рішення є тимчасовим та діятиме до повернення міста Мелітополь принаймні у «помаранчеву зону».

Олександр Ломейко,
проректор  з науково-педагогічної роботи