21 березня 2018 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І-ІV рівнів акредитації.

Як вже стало традиційним, першим видом фінальних  змагань Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І-IV рівнів акредитації став гирьовий спорт, а збірна команда нашого університету вийшла на помости в статусі чемпіонів попередніх ігор 2016 року. У змаганнях прийняло участь понад 100 найсильніших спортсменів України! І було подивитись на що!

У запеклій та чесній боротьбі збірна команда ТДАТУ посіла І місце (177 балів), випередивши збірні команди Харківський національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва (ІІ місце, 160 балів) та Вінницького національного аграрного університету (ІІІ місце, 151 бал). IV та V місця відповідно посіли команди Харківської державної зооветеринарної академії (145 балів) та Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) (141 бал).

У складі збірної ТДАТУ з гирьового спорту на відмінно виступили наступні студенти:

Панков Дмитро (12 ЕЕЕ) – І місце (вагова категорія – до 60 кг);

Царан Олександр (25 САІ) – І місце (вагова категорія – до 65 кг);

Гончаров Віктор (31 МБ) – І місце (вагова категорія – до 75 кг);

Маранді Павло (22 МБАІ) – І місце (вагова категорія – понад 90 кг);

Данилевський Сергій (12 САІ) – ІІ місце (вагова категорія – до 70 кг);

Чердаклієв Артем (21 СГМ) – ІІ місце (вагова категорія – до 80 кг).

Всі чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями, а команди-призери отримала кубки.

Спортсменів підготував до змагань викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Кубрак Сергій Іванович.

22-23 березня 2018 року естафету після гирьовиків підхопили борці вільного стилю. Саме цими днями  відбулися фінальні змагання з вільної боротьби в рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І-ІV рівнів акредитації.

У змаганнях взяли участь понад 100 найсильніших борців зі всієї України, серед яких було 1 майстер спорту міжнародного класу, 10 майстрів спорту.

Команда нашого університету виходила на килим в якості дворазових  чемпіонів цих змагань (2014 та 2016 рр.). У непростому протиборстві збірна команда ТДАТУ з вільної боротьби знову посіла І місце (168 балів), залишивши позаду збірні команди Миколаївського національного аграрного університету (162 бали), Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького (157 балів), Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) (72 бали) та Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка (48 балів).

У складі збірної ТДАТУ з вільної боротьби відмінно виступили наступні студенти:

Мовіла Іван (механіко-технологічний факультет) – І місце у ваговій категорії до 55 кг;

Ненько Олексій (механіко-технологічний факультет) – І місце у ваговій категорії до 66 кг;

Андрусенко Владислав (механіко-технологічний факультет) – ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг;

Шевченко Антон (факультет агротехнологій та екології) – ІІ місце у ваговій категорії до 84 кг;

Білошицький Іван (факультет інженерії та комп’ютерних технологій) – ІІ місце у ваговій категорії до 120 кг;

Дехтяренко Руслан (енергетичний факультет) – ІІІ місце у ваговій категорії до 84 кг.

Усі чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями, а команди-призери отримали довгоочікувані кубки!

Підготували до цих відповідальних змагань спортсменів викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України з вільної боротьби  Абдуллаєв Алтай Карамович, тренери Куксов Р.С. та Соболь В.О.

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо підкорення нових вершин!

Голова спортивного клубу ТДАТУ

Артеменко В.В.