2-3 березня 2018 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ відбувся Чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1998-2000 року народження. Змагання зібрали 100 найсильніших спортсменів з усіх куточків нашого краю: Запоріжжя, Мелітополь, Токмак, Бердянськ, Кам’янка-Дніпровська, Веселе, Енергодар.

І знову наші студенти показали найвищий клас в цьому виді спорту.

Кисельова Катерина, студентка економічного факультету (21 ПТ) – І місце в категорії 72 кг.

Білошицький Іван, студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій (11 ГМ) – І місце в ваговій категорії 125 кг.

Сверіденко Данило, студент факультету агротехнологій та екології (11 АГ) – ІІ місце у ваговій категорії 97 кг.

Дехтяренко Руслан, студент енергетичного факультету (11 ЕЕЕ) – ІІІ місце у ваговій категорії 86 кг.

Наступним викликом для переможців та призерів чемпіонату Запорізької області є Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, який відбудеться з 26 по 28 березня в м. Южне (Одеська область), він буде своєрідним відбором на Чемпіонат Європи.

Побажаємо і в подальшому найвищих спортивних досягнень нашим студентам.

Голова спортивного клубу ТДАТУ,

старший викладач кафедри фізичного

виховання і спорту АРТЕМЕНКО В.В.