фото зах.2Наукова бібліотека 26 лютого провела мотиваційну патріотичну годину «Люди нового часу». Захід супроводжувався мультимедійною презентацією, музикальними композиціями, була підготовлена тематична виставка «Герої нового часу». На патріотичній годині були присутні студенти енергетичного, економічного та агротехнологічного факультетів.

Захід присвячено українцям, які ефективно та яскраво рухають країну вперед. Сучасні українці встановлюють нові стандарти у різних сферах життя — від бізнесу до культури. Історії їх життя доводять, що не тільки влада здатна змінити Україну, а й її громадяни. Їх приклади надихають.

Новий час дав нам нових героїв: керівник Української академії лідерства Роман Тичківський; соціальний підприємець Леонід Остальцев; українські агроменеджери – Андрій Веревський, Олексій Вадатурський, Віктор Іванчик; лідери української IT-галузі – Тарас Кицмей, Олексій Кочерев, Денис Довгополий; волонтери – Нік Білогорський, Ольга Кудиненко, Ірина Іванчик, Надія Шаломова, Гарік Корогодський.

Люди нового часу – це і наші знамениті випускники – голова Аграрного союзу України, генеральний директор ПП «Аскон» Геннадій Новіков; депутат Верховної Ради, мер м. Мелітополь з 2015 – 2019рр. – Сергій Минько; перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації – Іван Федоров.

Без культурної людини Українська держава не може бути ні незалежною, ні демократичною. Духовно бідні люди ніколи не зроблять Україну багатою і щасливою.

Для двох головних українських кінопрем’єр останніх років — фільму «Кіборги», присвяченого захисникам Донецького аеропорту та стрічки «Дике поле», поставленої за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана, сценарії написала молода драматург і сценарист Наталія Ворожбит.

Світовий музичний суперхіт «Плакала» створила Олександра Зарицька – соліcтка групи Kazka. 130 млн переглядів на відеосервісі YouTube, десятки тисяч коментарів слухачів з усього світу — неймовірний показник для українських виконавців.

Зараз в Україні непростий час. Розчарувань чимало, можливостей для самореалізації – значно менше. Особливо молодим людям потрібні орієнтири і життєстверджуючі приклади. Герої, історії яких були представлені на патріотичній годині, своїм потенціалом і життєлюбством показують саме такі приклади. Усі без винятку люди в цьому списку зіткнулися з чималими труднощами, їх подолали і досягли вражаючих результатів. Такі люди нового часу і встановлюють нову планку в різних сферах життя і таким чином рухають країну вперед.

Наукова бібліотека